LSK Yapısal Ahşap'tan Sektöre Büyük Yenilik

Mekanlarınızın duvar ya da zeminlerinin ahşap kaplama uygulaması sonrası nasıl bir görünüm alacağını merak ediyor musunuz? LSK Yapısal Ahşap'ın duyurduğu yeni yazılımla sonuçları görmek artık çok kolay.

Arttırılmış gerçeklik teknolojisyle geliştirilen "Çek, Seç, Uygula" yazılımı, zemin ve duvardaki nesneler ve kot farklarını da algılayarak, tüketicilere hayallerindeki tasarımı mekanlarına hatasız uygulama fırsatı sağlıyor.

İsmail Hakkı YağcızeybekSektörde fark yaratmanın dijital dönüşümle mümkün olduğunu, dijital alandaki varlıklarını bu yeni yatırımla daha da güçlendirdiklerini ifade eden LSK Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Yağcızeybek, "artırılmış gerçeklik teknolojisiyle hem son kullanıcılarımızın hem de mimar ve ustalarımızın hayatına dokunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. " dedi.
Kullanıcıların lsk.com.tr adresinden akllı telefon ya da bilgisayarları ile kolayca kullanabildiği "Çek, Seç, Uygula" yazılımının ilk günden yoğun ilgi ve çok sayıda olumlu geri dönüş aldığını belirten İsmail Hakkı Yağcızeybek, teknolojinin sunduğu imkanları sektörü geliştirmek için kullanmaya ve bu alanda yatırımlar yapmaya devam edeceklerini belirtti.


LSK Holding HakkındaFaaliyetlerine 2013 yılında Rusya’nın Krasnoyarsk iline bağlı Tayezhnyy bölgesinde kurduğu fabrika ile başlayan LSK Holding, 2016 yılında günde 40.000 m2 mamul ve yarı mamul üretim kapasitesine ulaşmıştır.

2019 yılında LSK Yapısal Ahşap Ltd. Şti. olarak Kocaeli’nin Gebze ilçesinde Türkiye Genel Müdürlük ofisini açan LSK Holding, 2021 yılında LSK Makro A.Ş. ile ihracat ve ithalat firmasını kurmuştur.

2021 yılı içinde holdingleşmeye gidilerek LSK Holding kurulmuş ve diğer firmalar holding çatısı altına alınmıştır.

Afrika, Ortadoğu ve Avrupa’ya satışlar yapmakta olan LSK Makro, her geçen gün dağıtım ve satış ağını genişleterek tüm dünyaya ürünlerinin satışını yapmak için stratejik adımlar atmaya devam etmektedir.

LSK Holding, iç mekân ve dış mekân lambrileri, ahşap zemin kaplama malzemeleri (rabıta), dış mekân ahşap zemin kaplama malzemeleri (deck), silinmiş kereste, silinmemiş kereste, masif panel, tornalanmış tomruklar, ahsap bina yapımı için CLT laminasyon ahşap plakalar ve ahşap çatı sistemleri için laminasyon kiriş üretimi gerçekleştirmektedir.
Daha yeni Daha eski